Een tijdje terug hebben wij een oproep geplaatst waarbij we testers zochten die Decubal Bodycrème uit wilden proberen. De testers hebben dit product enkele weken voor ons getest. Lees hieronder hun ervaringen.
Manon:
Ik gebruik de crème voor eczeem en een zeer gevoelige huid.
De productverpakking (doosje) ziet er netjes uit. Een opvallende verpakking voor in het schap, en naar mijn mening zal de verpakking snel herkend worden. De tube, die ook in hetzelfde spraakmakende rood is uitgevoerd gaat goed open, en zal vooral handig zijn voor ouderen omdat je bijna geen kracht hoeft uit te oefenen op het klepje. Wel vind ik het goedkoop staan dat de tube uit twee soorten materiaal is gemaakt. Ook vind ik het jammer dat er een tuutje aan de tube zit in plaats van een verzonken gaatje, dit is hygiënischer. (Misschien is het een idee om de bodycrème in een pompje te stoppen?)
Het product is goed uitsmeerbaar, het is goed egaal aan te brengen. Wel eerst de tube schudden anders heeft na een tijdje staan het product zichzelf gescheiden. Dit kan je horen aan het klotsen van de tube. Na even snel schudden is het weer een mooie egale crème.
Het product trekt niet snel in, het is dus aan te raden om je in te smeren voordat je gaat slapen. Want het is niet te doen om je kleren over de plakkerige crème heen aan te trekken. Ik vond de geur van het product niet storend. Het rook een beetje naar bladeren, van een plantje. Het botst ieder geval niet met je eigen parfum, en het valt ook niet op als je alleen de crème opgesmeerd hebt. Ik vind het product een uitgesproken verpakking hebben: Knalrood met wit. Ik vind het fijn dat het product parfumvrij is, maar de uitstraling van het product had luxer mogen zijn. Zeker als je er van uit gaat dat je € 12,50 voor 100 ml moet betalen. (misschien een pompje).
Ja, ik zie wel verbetering, mijn huid is rustiger: mijn huid trekt minder en ik heb minder uitbraken van eczeem.
Annemieke:
Mijn eczeem is er niet minder van geworden, helaas. Ook vind ik de crème niet zuinig in gebruik, ik heb best veel nodig om me goed in te kunnen smeren. Dat kan aan mijn extreem droge huid liggen, de crème trekt er goed in.
De pluspunten;
Een hele fijne tube; de opening blijft schoon, je kunt de crème goed doseren, de tube neemt makkelijk mee (hij past zonder problemen in mijn favoriete tasje!!) en de kleur van de tube is prachtig.
Als ik de bodycrème op mijn onderbenen gebruik heb ik de rest van de dag een mooie verzorgde glans op mijn huid zonder dat het vet aanvoelt. Mijn voeten voelen al veel zachter maar zien er nog steeds droog uit. Maar het wordt al beter!!!
Tineke:
Mijn eerste indruk was dat het ondanks de stevige textuur snel intrekt.
Het smeert prettig en geeft een langdurig 'beschermd' gevoel. Mijn huid is wat schilferig met name de voeten die bijna 'schubbig' aanvoelden. Dat vond ik heel onaangenaam. Dit is sterk verminderd, d.w.z. bijna niet meer aanwezig.
Ik vind de geur prettig, subtiele lichte natuurlijke geur. De uitstraling van de tube vind ik mooi, degelijk op een chique manier met een organische vorm die prettig aanvoelt. Feitelijk is het de eerste crème die vooral mijn 'voeten-probleem' oplost.
Een dikke 9!
Dorine:
Ik heb de crème voor een zeer droge, eczeem huid gebruikt
Ik vind de productverpakking zeer gemakkelijk in gebruik, Fijne stevig plastic statube met prettige dop en goed in te knijpen, grootte van opening is precies goed, hygiënisch in gebruik, crème is goed te doseren.
De crème smeer goed en gemakkelijk uit.
De bodycrème trekt redelijk snel (en volledig) in. Na applicatie geen vet filmlaagje of witte zweem.
Ik vind de geur heel erg prettig, zeer neutraal.
Eerlijk, werkzaam, apotheek-achtig, geen poespas.
Ik zie onmiddellijk effect: mijn huid voelt na gebruik meteen zacht en soepel aan, kriebelt/ jeukt niet meer, voelt niet meer gespannen of trekkerig aan. Op de lange termijn lijkt het mijn eczeem enigszins te verzachten. Mijn droge, rode plekjes nemen af (in hoeveelheid en in ernst van droogte/ roodheid).
Ik ben blij verrast door deze crème. Ik was onbekend met het merk Decubal. Ik vind het een heel prettig, effectief product en zal het zeker zelf aanschaffen in de toekomst. De Decubal Body Crème geeft een heerlijk luxe, fijn, voedend, verzorgend en verzachtend huidgevoel.